Kariéra

Do našeho projektového týmu hledáme nové posily na pozice:

PROJEKTANT

Náplň práce:

- zpracování projektové dokumentace architektonicko-stavebního řešení a koordinace profesních částí pod vedením HIP

Požadujeme:

- vzdělání VŠ pozemní stavby

- znalost AutoCAD, MS Office, zkušenosti s BIM (REVIT) – 3D projektování - velkou výhodou

- ochotu občasných výjezdů po ČR nebo SR

- řidičský průkaz sk. B

- schopnost pracovat v týmu, dobré komunikační schopnosti, odpovědnost, pracovní nasazení, samostatnost, ochotu učit se novým věcem

HLAVNÍ INŽENÝR PROJEKTU

- komplexní řešení svěřeného projektu, koordinace profesních částí, řízení zpracovatelského týmu

- zpracování projektové dokumentace architektonicko-stavebního řešení

- jednání s investory

Požadujeme:

- praxe v projektování min. 5 let

- autorizace v oboru Pozemní stavby

- zkušenosti s vedením zakázek a vedením týmu

BIM MANAŽER/BIM KOORDINÁTOR

- implementace programu Revit do projekční praxe společnosti

- vypracovávání a údržba firemních standardů pro Revit

- vytváření BIM Execution Plan (BEP)

- koordinace interních a externích projektantů na modelu Revit

- evidence, archivace, správa modelů BIM

- občasné non-BIM projekty, projektování 2D designu v AutoCad

Požadujeme:

- zkušenosti v oblasti stavebních projektů

- praktické zkušenosti s prací v AutoCad (2D) a profesionální použití Revit (3D)

- porozumění a zvládání metod a procesů BIM - praxe na obdobné pozici nutností

- organizační schopnosti, zkušenosti s koordinací týmů

 Nabízíme:

- práci na HPP ve společnosti s 25 – letou tradicí v oboru

- zázemí stabilní perspektivní společnosti s atraktivním zaměřením

- motivující ohodnocení (fix + bonusy dle výkonů)

- koncoroční odměny dle hospodářského výsledku firmy

- přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí

- možnost profesního růstu

- firmou hrazené jazykové vzdělávání

- příspěvek na stravování

- 5 týdnů dovolené

- pružnou pracovní dobu

- příspěvky na ŽP

- Multisport karta